خدمات هاستینگ و میزبانی وب

PDF
چاپ
نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۷

مرکز فناوری آراد، ارائه دهنده سرويس های میزبانی وب (هاستینگ) و ثبت دامنه و طراحی وب مطابق با استانداردهای جهانی است. كليه سرورهای آراد از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما با ما آنچه را درمي يابيد. آخرين تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديدكنندگان باشد. کلیه سرويس های ميزبانی وب و نمايندگی آراد مبتنی بر ساختار مالتی سرور (Multi Server) می باشد.
در اين ساختار، سرويسهای مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده، FTP و ...) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد. شما برای داشتن وب سايتي مناسب فقط چند كليك فاصله داريد به جمع مشتريان شبکه آراد بپيونديد.
سرویس های میزبانی شرکت آراد بر روی سرورهای بسیار امن و سریع، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین مرکز داده ایران قرار دارد.
این سرورها در دسترس خود شرکت هستند و در نتیجه بسیاری از مشکلاتی که بین شرکت آراد به عنوان طراح سایت و شرکت های هاستینگ وجود دارد از بین می رود. همچنین سرعت پاسخ دهی به مشتریان در رابطه به مشکلات هاست به این ترتیب از بین خواهد رفت.

 

جهت دریافت لیست قیمت و شرایط نمایندگی و خدمات میزبانی وب با شماره های ( 09198109491 - 09198109490 ) تماس حاصل نمایید.