آخرین اخبار سامانه پیام کوتاه

PDF
چاپ
نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۹

ارسال غیر مجاز موسسات اعتباری فاقد مجوز

بدینوسیله پیرو اطلاعیه همراه اول به استحضار میرساند که از انجام فعالیت تبلیغاتی برای موسسات اعتباری فاقد مجوز از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در شرف تاسیس اعم ازتبلیغات مستقیم یا مشارکتی، دینی و فرهنگی، جلوگیری نموده و در صورت عقد قرارداد واگذاری شماره پیامک به آنان جهت ارسال پیامک تبلیغاتی واطلاع رسانی، به فوریت فسخ گردد.


ارسال های غیرمجاز

ارسال پیامک با موضوعات زیر مطلقا ممنوع می باشد:

تبلیغ و اطلاع رسانی محصولات مرتبط با امور جنسی

تبلیغ و اطلاع رسانی محصولات و خدمات آرایشی و زیبایی

تبلیغ و اطلاع رسانی مراکز زیبایی و آرایشگاهها

تبلیغ و اطلاع رسانی هرگونه محصول ویژه بزرگسالان

عدم رعایت این موارد مشمول جرائم مالی، قطع ارتباط و در نهایت فسخ قرارداد می گردد.


قوانین متون ممنوعه و غیر قانونی

کاربر گرامی پیرو اطلاعیه مهم مخابرات شماره ها و پنل هايي که محتوای ذیل را نشر کنند قطع و مسدود ميگردد. و عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود :

· مربوط به کالاها و خدمات ممنوعه، غیرقانونی و غیرمجاز

· محتواهای غیراخلاقی و غیرمجاز

· مربوط به مبارزات انتخاباتی برعلیه یک کاندیدا

· مغایر مبانی دین اسلام، قانون اساسی و سایر قوانین ایران

· تشویش اذهان عمومی، مخل نظم عمومی و اخلاق حسنه

مشکل ازسال در شهر استان اصفهان

کاربر گرامی طبق آخرین اطلاعیه شرکت ارتباطات سیار  تا اطلاع ثانوی از ارسال انبوه به شهرهای خوانسار و شهرضا جلوگیری نمایید.بدیهی است عواقب عدم اقدام لازم به عهده کاربر خواهد بود.


کپی کردن متن

کاربر گرامی لطفا از هرگونه کپی کردن متن برای ارسال خودداری فرمایید. لطفا متن را در سامانه تایپ نمایید و سپس میتوانید در بخش های گوناگون سامانه آن را جابجا و کپی نمایید.

اينترنت اكسپلورر

كاربران گرامي لطفا از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده نفرماييد در غیراینصورت عواقب مشکلات ارسال به عهده کاربر خواهد بود.

براي بازدهي بهتر سامانه ميتوانيد از آخرين نسخه مرورگرهاي موزیلا فایرفاکس (Mozilla FireFox) و گوگل کروم (Google Chrome) استفاده فرماييد.


فيلترينگ كلمات ( و ارسال تست )

کاربر گرامی

ارسال : با توجه به فیلترینگ مخابرات قبل از هرگونه ارسال(انبوه،گروهی و...) یک پیامک تست برای یک شماره همراه اول و یک شماره ایرانسل ارسال نمایید.

دریافت : قبل از فعالسازی ماژول های مرتبط با دریافت(مانند:مسابقه ونظرسنجی،تحلیلگر و...) نیز با ارسال پیامک تست از یک شماره همراه اول و یک شماره ایرانسل به شماره پیامک خود(1000xxx) از صحت دریافت شماره خود اطمینان حاصل نمایید.

ارسال با نام گیرنده
احتراما به اطلاع می رساند ارسال پیامکهای تبلیغاتی که در آن نام گیرنده ذکر شده باشد موکدا ممنوع بوده و در صورت مشاهده هر موردی ازین دست، ضمن قطع ارسالهای شرکت خاطی ، مسئولیت پاسخگویی به مبادی قانونی نیز به عهده آن شرکت خواهد بود

آخرین به روز رسانی ( چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۸ )