اخبار

PDF
چاپ
نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۷

 

اخبار گروه فناوری آراد در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ کرمان :

 


گروه فناوری آراد برترین شرکت ارائه دهنده خدمات در حوزه فناوری اطلاعات کشور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ کرمان با حضور بیش از 50 شرکت به مدت 4 روز حضور مؤثر و پررنگ دارد.


به گزارش روابط عمومی شرکت فناوری اطلاعات آراد، غرفه آراد در دومین روز از برپایی این نمایشگاه چهار روزه که از نهم تا 12 دی ماه از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی جنوب شرق در کرمان برپا است شاهد حضور فعالانه مشتریان و مخاطبان خدمات فناوری اطلاعات بود.

بنابراین گزارش؛ شرکت در اینگونه نمایشگاه ها، فرصت مغتنمی برای شرکت ها و برندهای ICT جهت آشنایی با فناوری روز این صنعت و ایجاد روابط نزدیکتر با مردم است و با این نگاه؛ گروه فناوری آراد به عنوان پیشرو بازار ارائه خدمات فناوری اطلاعات در کشور بمنظور فروش خدمات خود شامل : سامانه های پیام کوتاه، نرم افزار مدیریت وبسایت، خدمات هاستینگ، خدمات دامنه و... در طول نمایشگاه و بسترسازی جهت استفاده مشتریان از فن‌آوری‌های نوین در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

لازم به ذکر است غرفه داران در فضایی بالغ بر دو هزار متر مربع آخرین محصولات ، تولیدات و دستاوردهای الکترونیکی و نرم افزاری خود در زمینه کامپیوتر، ماشین های اداری و مخابرات را به نمایش گذاشته اند.

 

آخرین به روز رسانی ( يكشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۹ )